| Raresh14444444 a întrebat:

Salut TPU
Am si eu doua intrebari
1. Daca trag in piept o tigara o data la cateva saptamani ma afecteaza?
2. Daca PUFAI o tigara o data la cateva saptamani ma afectează?
Vaaa roog sa raspundeti la ambele intrebari urgent!
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DrLolo a răspuns:

Da afectează in primul rand asta este începutul dependentei de tutun si vei ajunge la mai multe țigări si cu siguranță afecteaza intoxici plămânii ti se pare in regula chestia asta? Daca da continua si vei vedea mai încolo efecte adverse daca ești băiat deștept nu pui botu pe țigară

1 răspuns:
| jmekerashu a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/......ganismului

1. Dacă bei un litru de clor ce se întâmplă?

2. Dacă bei o lingură de clor ce se întâmplă?

Am fost foarte explicit. Dacă nu ai înțeles, nu mai are rost să întrebi mai mult. Multă sănătate