| adytzza77 a întrebat:

Am si eu o problema 5 zile ma tot doare spatele in partea dreapta. Am avut in prima zi sportul eram foarte racit totusi am jucat basket si am alergat am dat tot ce e mai bun din mine a doua zi m-a durut foarte usor spatele in partea dreapta peste alte doua zile in care durerea nu isi spunea cuvantul am avut agapa la scoala am dansat foarte mult incontinu chiar, specific ca eram racit, dupa dans am transpirat si am esit pe afara n-am simtit nimic dupa care a doua zi nu puteam sa ma scol din pat ma injughia foarte tare in partea dreapta dupa doua zile ma intepa foarte putin si in stanga acum simt dureri de miscare in spate exact in mijloc
Nu stiu ce am uni zic raceala la plamani sau rinichi, alti intindere musculara, alti m-a tras curentul va rog frumos sa ma ajutati ce as putea avea si unele sfaturi. Multumesc din suflet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OanaAvon a răspuns:

Si eu am patit ceva de genul acesta. Am mers la doctor, pentru. ca ma gandeam ca e de la rinichi, dar s-a dovedit a fi o intindere musculara. Cel mai mult te-ar ajutabaile calde si masajul in zona in care te doare.