| KaTha010895 a întrebat:

Am si eu o problema, nu stiu cum sa scap de ea. Decii, de cateva zile mi-se umfla buza de sus cu tot cu gingie. Ma doare atunci cand misc din nas si cand rad ma inghioldeste. Rog pe cineva care se pricepe. Sa imi zica si mie ce am si daca se poate sa imi dea un sfat ceva. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate te-a intepat ceva in somn?
Daca nu vrei sa te duci la medic, adreseaza-te macar direct in farmacie.
O zi bunahappy

| Ady9021 a răspuns:

Singurul sfat posibil: Du-te la un medic. Foarte probabil ai o infectie.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cel mai bine te duci la doctor.

| MihaiMalu21 a răspuns:

Inceraca s-a o pui la respect.Nu prin forta prin a o face s-a creada ca tu esti seful.