| alexxandru28 a întrebat:

as dori sa aflu o pasta de dinti care albeste dinti nu intr-o saptamana 2 sau 3, eu stiu in jumatate de an sa am si eu dinti nu de un alb imaculat da macar cat de cat ok, is foarte multe feluri si nu stiu care ar fi cea mai buna.Va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pastele de dinti moderne sunt facute de rahat, la norma. Incearca cu sare si bicarbonat de sodiu, amestecate. Obisnuieste si freaca dintii 3-5 minute.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Foloseste Colgate Max White, de doua ori pe zi! Pana la urma nu conteaza cu ce te speli pe dinti asa de mult, conteaza cat de des te speli!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca fumezi, nici o pasta nu te ajuta.