| paulwalkerfan a întrebat:

Aseară m-am certat cu cineva și am început sa am palpitații, îmi bătea inima rău și după ceva timp aveam stari de greata. Acum când m-am trezit am o durere de inima cu niște înțepături, ma doare capul și îmi este rău. Ce poate și cât de grav e, da ma duc la medic tocmai după amiaza dar aștept și aici un răspuns. Fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wereyou a răspuns:

În mare parte aici nu prea gășești un răspuns încearcă să cauți articole pentru problema ta