| lovethesky a întrebat:

Azi am avut un incident neplacut si mi-am invinetit un sfert din unghia de la degetul mare intr-un accient. O sa-mi ramana sub unghie acel spatiu gol sau o sa creasca la loc acel strat la fel cum era inainte? Ce sa fac ca sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DavidOsam a răspuns:

Unghia o sa-ti creasca la loc in vreo 2-3 luni (poate si mai mult).
Pentru durere, rabdare ca trece.

1 răspuns:
| HardCore7750 a răspuns:

Cu timpul revine la loc si nu mai e nici o problema, 2-3 luni