| nelyly a întrebat:

Azi cand stateam la calculator,dintr-o data,in partea stanga,am simtit ceva asemanator cu o amorteala. Si ma doare partea de sus a piciorului, cu tot cu testiculul stang. Mentionez ca am 16 ani. Si acum,m-am intins in pat si simt ceva in partea de mai jos de la incheietura piciorului si testiculul. Adica,le simt mult mai... tare,mult mai intens... si ma injughie testiculul. Vreau un raspuns urgent,dar nu copy-paste de pe net. Va rog mult, funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Popa_Mihai_1905 a răspuns:

Se poate ca ai stat cumva rau, si eu am senzatia aia si cu testiculul si nu e nimic grav.

| nelyly explică (pentru Popa_Mihai_1905):

Am stat cu picioarele normal... nu stau cocotat pe scaun sau altfel