| deutzasiandre a întrebat:

... Azi la scoala, o colega i-a bagat degetul in ochi altei colege din greseala . Apoi peste 10 minute acelei fete a inceput sa ii curga foarte putin sange din ochi . Ce poate avea acea colega la ochi ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xJoyce a răspuns:

Normal, orice copil isi poate baga degetul in ochi. Chiar daca nu el si l-a bagat. In orice caz, daca curge sange, inseamna ca este doar mai grav un pic, din moment ce ochiul e sensibil. Oricarui om i s-a intamplat. Si daca nu ii s-a intamplat, mai mult ca sigur o sa ii se intample, si o sa treaca. Pupici!

3 răspunsuri:
| paulici09 a răspuns:

Chiar e periculos! Eu zic, ca e ft periculos! Poi ar cam trebui sa i se faca analize... Imi pare ft rau de ea.

| Ansassisia33 a răspuns:

Poate fi dor asa... Pe minut. Nu va speriati. sunt sigura ca nu poate fi nimic grav:*

| Ansassisia33 a răspuns:

Poate fi dor asa... Pe minut. Nu va speriati. sunt sigura ca nu poate fi nimic grav:*

big grinbig grin