| Stargoz a întrebat:

Azi stăteam întins în pat (pe burta) si ma uitam la video-uri pe yt de pe telefon si imi vine sa casc si cand inspir aerul deodată ma apuca o durere in piept.( mai diferită decat o intepatura). Stie cineva ce a fost si daca se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Focutza a răspuns:

Poate fi de la faptul ca ti se dezvolta plamanii si apasa pe coaste. Poate fi ca ai un stil de viata sedentar.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" cand inspir aerul deodată ma apuca o durere in piept...se poate intampla ceva?"

bănuiesc cum că ești și confuz. durerile in piept sunt extrem de delicate, fă urgent un rmn

| JicaContra a răspuns:

Ai covid, clar! big grin

| Michaeel a răspuns:

Intrebi daca ai covid? stai linistit ca n-ai nimic.Acum la orice durere va speriati degeaba.