| MihaiPavel21 a întrebat:

Ce cabinet stomatologic îmi recomandați din Focșani care să aibă servicii accesibile la preț?

Vreau să-mi argumentați altfel nu o să vă dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce naiba de argumente vrei la întrebarea ta rolling on the floor de ce doctoru bun? că a făcut facultate bună și a învățat. De ce îs prețurile mici? că așa a stabilit doctor. Na, ai și argumente

| Catrice a răspuns:

Și dacă îți spunem ca la cabinetul X preturile sunt mici, ce argument vrei?
Să-ți spunem de ce sunt preturile mici sau de ce am ales tocmai cabinetul X când poate și la Y sunt aceleași preturi?
Pai din moment ce preturile sunt mici e clar ca și calitatea materialelor/ustensilelor/echipamentului e scăzută. Sa nu mai vorbesc despre priceperea medicului si calitatea serviciului.