| Coman_Andrei_1980 a întrebat:

ce pot sa fac sa scap de transpiratie. vara transpir ca orice om dar eu transpir si iarna si nu stiu de ce., dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Incearca Perspirex este cam scump dar i-si face efectul.Ti-o spun din propria experienta

| 1Q a răspuns:

Incearca transpiblock, gasesti in farmacii

| cristimihailov a răspuns:

Eu am ales sa port maneca scurta afara.

Daca e prea frig de maneca scurta atunci pui o geaca pe tine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Bine e sa faci niste analize la recomandarea medicului.
https://www.google.it/......ps?/search

| Robert186 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la medic si o sa se rezolve sau dacă nu cu transpiblok sper sa te ajut cu ceva