| fghjklkj a întrebat:

happy Ce se intampla daca inghiti fun de tigare? Adica, EU fumez si daca trag prea mult fum dupaia când vreau sa trag in mine, trag Putin apoi ingit si dupaia trag iar... Sper ca ati inteles, nu stiu cum sa mă exprim.
Deci are vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da are. Faci cancer mai repede decat la un nefumator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumul cu nicotina ajunge in stomac si esti predispus la boli digestive mult mai repede.