| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am o problema, inainte imi dadeam seama de unele lucruri, acum numai imi dau, chiar nu stiu ce am, adica de exemplu, tineam o cana de mana si vroiam sa iau ceva din buzunar si chiar nu mi.am dat seama ca daca las mana usoara imi cade apa. Si e doar un exemplu asta... Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wEeEk1d a răspuns:

Esti doar distras, ingandurat. Desigur ca daca se agraveaza, este recomandat sa consulti un medic specialist.Nu vei primi un raspuns pe TPU cu o rezolvare sigura.