| JokeruRo a întrebat:

De 2 zile ma simt rau... tot ametesc si nu stiu de ce
Pur si simplu imi intorc capul si ametesc va rog ajutor nu stiu ce e cu mine!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Evita glutenul, ai o usoara anemie si trebuie sa mergi la medicul de familie pentru o consultatie!

2 răspunsuri:
| gorgexxx a răspuns:

Salut sfatulmeu arfi să mergiii la doctor dar dacă nu vrei poți să o rezolvi și acasa stai an pat odihnește te și mănâncă mai bine adica nu prăjeli nu prosti gen chipsuri sau snexsuri mănâncă fructe gen banane portocale nectarine și legume gen supă de legume salată de legume ca de la lipsă de vitamine poate fi amețeală asta

| DevynFry a răspuns:

Cel mai bine este să consulți un doctor!