| Miuletz a întrebat:

de 3 zile (asta e a 4a) ma doare stomacul in partea de sus a abdomenului (pe unde se termina coastele ) si imi e frica sa nu fie ulcer s-au ceva asemamator (cand stau in pat ma doare mai putin, cateodata, rar, cand merg ma opresc 2 secunde pentru ca ma doare rau, dupa ce mananc am impresia ca nu ma mai doare asa tare si parca nu mananc cum mancam inainte mananc mai putin, m-am gandit ca e constipatie dar am luat niste pastile si am avut un scaun ieri si alaltairi) o sa vorbesc cu parinti sa ma duca la doctor dar as vrea sa stiu daca e ceva grav ( nu iau pastile pentru dureri)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andrupetre26 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav.du-te la doctorul de familie si sigur iti va da un regim si cateva pastilute de stomac..ai arsuri sau poate ai gastrita... thinking