| anonim_4396 a întrebat:

De 8-9 luni cred ca am o problema. Cand incerc sa ma concentrez la ceva simt o presiune la inceputul cefei (acolo sus, unde simti ca e moale, si cand apesi simti senzatia, senzatia aia o simt eu, dar fara sa apas) Si imi mai tremura si capul pentru o fractiune de secunda. Mi se pare ca are legatura si cum tin dintii, daca ii tin stransi si ma concentrez la ceva nu am nimic..sau ceva de genul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 12lopn a răspuns:

Stresul e de vina, ar trebui sa te mai realxezi