| Abonym a întrebat:

de acum câteva zile urinam cu 'putere', acum și dacă ma forțez nu iese cu 'putere', ma plimb foarte mult cu bicicleta pe vreme mai răcoroasă și simțeam ca îmi e frig la penis. Sau, din cauza ca m-am masturbat foarte foarte mult în ultima vreme?
Ofer FUNDĂ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| forgetmynutella a răspuns:

Salut!

Problema ta vine bineînțeles, de la masturbarea in exces. Sperma conține minerale și vitamine care ajuta la completarea funcțiilor din corp. Pe măsură ce tu te masturbezi, sperma iese cu presiune și, este posibil ca rinichii tai sa fie slăbiți.

Ți.as recomanda sa o lași mai ușor și sa te gândești la altceva, mai interesant care sa nu te excite.

Succes!