| Lexiiiiiiiiii a întrebat:

De aproximativ o lună am o amorțeală de frunte insuportabilă.
Ce ar putea fi? Este de la stres sau ar trebui să mă gândesc la ceva mai grav?
Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreeaMeh a răspuns:

In primul rand da poate fi vina stresului mai bine de 50% sau in caz de ai probleme cu vederea faptul se va manifesta prin dureri de cap. Incearca sa consulti un medic daca nu iti trece cu cateva pastile, aer curat si fara stres.

| Lexiiiiiiiiii explică (pentru AndreeaMeh):

Am uitat să specific că am început să port lentile/ochelari din decembrie!

1 răspuns: