| Alex01XD a întrebat:

De cateva zile tot mi se zbate muschiul de pe partea stanga a spatelui, in spatele umarului. Si cand il tin relaxat tot nu se opreste. E cazul sa imi fac griji si sa merg la un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Șamu_Robbert_2001 a răspuns:

Nu. cand se intampla asta, de obicei asta se intampla cand muschiul ti se contracta sa se mareasca laughing