| DeadManSoryn a întrebat:

De curand au inceput sa imi apara mici 'brobonele' pe spate. La inceput parca erau mai mici, acum s-au inflamat mi-a aparut una mica si pe piept. Ce ar putea fi si cu ce pot sa le tratez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DeadManSoryn explică:

Din fericire le-am tratat si au disparut. Se pare ca erau de la soare, multumesc!

| TonyBarbu a răspuns:

Brobonelele pot fi din mai multe cauze, toxinfectie alimentara, alergie... ar fi bine sa te duci la un doctor, sau cel putin pana la farmacie.

| bobonel6 a răspuns:

Lasa TPU-ul si fugi la doctor! Poate sa se rezolve de la sine sau sa fie grav.