| Wexx a întrebat:

De doua zile incoace a inceput sa ma doara intr-un fel gatul dar nu durere din aceea de nu pot vorbi sau asa ci mai mult o iritatie nu stiu cum sa va explic exact,deci cand inghit inghit mai greoi,cand beau acidulat simt in gat asa o mica iritatie si e foarte aiurea ca nu e nici durere ci mai mult o inflamatie sau o iritatie ceva de genul acesta nu prea stiu cum sa explic dar va dati voi seama ce vreau sa spun.Ei bine asta nu era o problema daca nu apareau si alte simptome,cum ar fi acum de la gat m-a luat si o stare foarte aiurea, ma simt slabit si obosit, sunt ametit si ma doare putin si capul.Eu asta cred ca de la simpla iritatie de la gat m-au luat si restul simptomelor.Intrebarea e ce sa fac? Cum fac sa imi treaca cat mai repede? Astept mai multe raspunsuri. Funda+vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor ca nu te taie. Poate fi infectie. Sau poate fi altceva.