| raresfcsb123 a întrebat:

de la o vreme imi vine sa merg foarte des la baie, dar nu fac de fiecare data (ma refer la scaun)! Merg si de 6-7 ori pe zi, si asta mi se intampla de vreo 4 zile. Nu mai suport, spuneti-mi ce sa fac va rog! Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Din ce ne spui pare sa ai paraziti intestinali.Trebuie sa faci o analiza coproparazitara si in functie de rezultat, medicul va stabili tratamentul.Sanatate maxima!