| Dony20 a întrebat:

Salut tpu.....de vreo 2 sapt ma inteapa inima si respir mai greu....parca ma apasa cineva pe piept, ma ia ameteala deabea vb...sunt secat de putere...pana maine cand ma voi duce sa imi fac un set de analize doresc parerea voastra....am avut perioade proaste....si ma gandesc sa nu am lipsa de ceva....calciu mg...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In doua saptamani n-ai avut bani de bilet de autobuz, sa mergi la un medic?

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca spui ca ai avut niste perioade proaste, cel mai probabil este vorba de stres. Unul dintre primele simptome ale stresului este presiune in zona inimii si senzatia de sufocare. Lipsa puterii, apatia, ameteala, durerile de cap etc toate, sunt simptome ale stresului.

Oricum, nu strica sa iti faci niste analize.

| Clorox a răspuns:

Nu ai nimic, esti in dezvoltare, prin urmare si inima iti creste, si pe mine m-a durut, o sa-ti treaca in timp, iti cresc si coastele si plamanii... Stii ce zic!