| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.De vreun an de zile ma simt foarte obosit, lipsit de putere, nervos si nu am chef de nimic... Oare de la ce ar putea sa fie? Adevarul este ca adorm si foarte tarziu(1-2 noaptea) si sunt unele probleme familiare care ma enerveaza zilnic dar nu stiu daca asta este problema.A mai patit cineva asta sau stie care ar fi cauza? Dau funda pentru cine ma ajuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| trifandorel a răspuns:

Ai nevoie de vitamine, sau incearca prima data asta: daca bei multa apa inainte de culcare te trezesti mai odihnit, la mine a mers.