| Remotay a întrebat:

Doresc cat mai multe raspunsuri va rog si doar de la cei care se pricep! Am avut varicela si mi-am dat jos bubele alea iar acu am ramas cu gauri in piele(cicatrice)Imi puteti spune va rog cum sa scap de aceste gauri? Dar fara pastile sau nu stiu ce substante sa pun pe piele ca ultima oara cand am folosit nu era deloc bun. MULTUMESC ANTICIPAT DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kiss_Ana_1970 a răspuns:

Crema de galbenele

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuia să dai tu cojile de pe piele, ele cădeau singure și nu lăsau cicatrici.
O terapie cu laser după 18 ani!
Pa, pa.

| Remotay explică:

Vreau ceva naturalbig grin