| anonim_4396 a întrebat:

este inregula daca nu dorm de 4 zile continu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xDragosel007 a răspuns:

Nu, este in regula daca nu dormi de 4 zile, la un moment dat vei cadea pe jos de somn.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este in regula.Tragi pe nas?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este in regula!
Trebuie sa mergi la medic sau la farmacie sa ceri pastile pentru dormmit, pentru ca ajungi sa cazi pe strada de epuizare!

| UzOm a răspuns:

Crucea să fie de lemn, bine șefule? laughing

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Darrio nu esti normal cum dracu sa trag pe nas crezi ca as face asta la ani mei

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Acum beau cafea ca sa mai stau treaz putin

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Oricum 2 zile nu ma mai trezesc