| madaXXde a întrebat:

Eu vara asta am fost foarte mult la plajă și imi intra apa in urechi si o scoteam foarte greu! Am răcit acum doua zile si de fiecare dată cand inghit simt un sunet in urechea dreaptă!
Dacă mă duc la doctor imi dă solutie otică?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mama mea a patit la fel mai demult, dar a fost la doctor si s-a rezolvat. nu mai tin minte ce i-a dat.Ar trebui sa te duci si tu sa vezi ce ai.

| Cedry2k8 a răspuns:

Si eu am patit, dar in 2-3 zile mi-a trecut

| strangeboy a răspuns:

Sa-ar putea sa-ti dea niste solutie. Am patit si eu acelasi lucru stiu exact despre ce vorbesti. Eu nu mi-am pus nici o solutie mi-a trecut in cateva zile fara sa fac nimic. Mult succes!

| Muhamed783 a răspuns:

Iti trece, nu te panica, asa am patit si eu, dar mi-a trecut! =)