| anonim_4396 a întrebat:

exista vreo lotiune pentru cresterea parului facial in afara de ulei de ricin. Funda celui mai bun raspuns!
PS (nu vreau raspunsuri de genul, trebuie sa te razi de nustiu cate ori pe saptamana)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Nu, nu exista, daca ai 15 ani acum sa nu te astepti sa ai barba pana la buric. Cu varsta vine si ea, si o sa vezi cand vei fi mare, c-o sa-ti doresti sa n-o ai deloc.