| alex15ccc a întrebat:

Foloseste cineva Alevia, complex de slabit forte? Spuneti-mi va rog, ati vazut rezultate? ( scuzati categoria).

FUNDA! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EduNet a răspuns:

In general schemele de slabit au produs dezastre in organism. Fereste te de ele si cauta o dieta la un nutritionist care sa gandeasca.

1 răspuns:
| Holy2010 a răspuns:

Zero absolut fara dieta.
Nu da banii inutil