| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

I Ieri dupa ce am alergat 5 min, in piept in zona inimii am simtit ca o intepatura si m.am oprit de cate ori voiam sa ma misc mai repde simteam ca o lovitura in inima care strabatea tot corpu pana in spate! Stie cineva ce a fost asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru un control medical.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi indicat sa ceri sfatul medicului de familie si eventual un mic control de rutina la cel de specialitate.
Poate ai ceva probleme cardiace si nu ai voie la efort.
Consumi energizante? cafea? coca cola?
Doar daca iti faci un control poti afla starea sanatatii tale.
Nu ezita!
O zi buna sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Best12 a răspuns:

Salut! Si eu am mai patit asa este din cauza efortului pe care l.ai depus imima batea prea tare si muschiul inimi iti creea o senzatie de intepatura! Insearca sa iti controlezi respiratia poate te ajuta ..Bafta! happy