| Piciu_Asemnat_1991 a întrebat:

ieri mi-a aparut in partea stanga a gatului o galma, arata ca o muscatura de tantar dar ma doare, daca stiti ce ar putea fi va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Nu stiu exact ce este dar te asigur ca nu e ceva grav am avut si eu si mi-a disparut singura

| StefanAdrian911 a răspuns:

Salut Piciu Asemnat 1991.
Este posibil o umflare a arterei Cartoide, prin circulatia rapida de Sange.
Artera cartoida este artera din partea stanga a gatului.
Daca nu se dezumfla, iti recomand sa contactezi un medic.

| ANDA135 a răspuns:

Mergi la medic