| robertrobertrr a întrebat:

m-am operat de fimoza pe cand eram bebelus cam pe la 1 an asa. Si am capul belit. Acum am 14 ani si am penisul nedezvoltat are 3-4 cm mort iar 7 treaz e cat a lui fratele meu de 8 ani. Ceea ce ciudat pt ca sunt chel acolo. nu am deloc par si doi prieteni ai mei sunt foarte scunzi si amarati au 13 ani au penisul cu par din belsug si par... Credeti ca fimoza mi-a afectat penisul? Mi-o fi atins vreun nerv? Ce pot sa fac va rog raspunsuri clare fara prosti care pun la misto. Funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu are ma nici o legatura. Nu sunt toate penisurile la fel, nici parul pubian nu apare la toti in acelasi timp. Legaturile pe care le faci denota dezvoltarea unei obsesii, penibila de doua ori: pentru ca e obsesie, si pentru ca obiectul ei e penisul.

| jmekerashu a răspuns:

Fiind bebeluș de un au te ai operat la penis? Ești taaare dotore.