| wxanllabb a întrebat:

Salut TPU! M-am trezit brusc din somn, simteam ceva după cap si am inceput sa imi dau cu palmele desi ma simțeam inconstienta, nu stiu cum sa descriu, de-a dreptul groaznic. Am cautat pe internet sa am o mica idee de ce pot avea, insa nu gasesc nimic. Daca stie cineva, ma puteti ajuta, va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Nu cred ca ai descris suficient de coerent ceea ce ai simtit tu. Sper ca intre timp ti-ai revenit.

| Motherlode a răspuns:

Eu cred ca este un vis lucid sau paralizie in somn. Am patit si eu ceva similar. Cauta pe net si vezi daca se potriesc descrierile.