| Lukasz a întrebat:

Ma doare in spate, in dreapta si in stanga sus, dar nu ma doare cand respir.Nu stiu,eu ma gandesc ca pot avea ceva la plamani.Dar mama zice ca nu am nimic, zice ca sunt cocosat, ca stau cam 14-15 ore la calculator pe zi cocosat,si merg cocosat. Daca fac miscari brusti ma doare,dar,daca nu stau cu gandul acolo nu ma doare deloc, ce as putea face? Ce am pana la urma? Trebuie neaparat sa merg la medic, ca eu am fobie de medici.
FUNDAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Posibil sa fie vreun inceput de scolioza. m-ai bine du-te la un medic specializat

| DumitruS a răspuns:

Mergi la un medic. e posibil sa fie ceva muscular/de la coloana. un medic insa te poate lamuri cu sigurantawinking

| DzEk0 a răspuns:

Și eu mă joc mult la calculator dar trebuie sa ai în scaun cu spătar și sa dai drept ca nu e ok la vârsta ta sa ramai cocoșat mai da urat și la fete recomand sa mai alergi