| robertversace1234 a întrebat:

Ma numesc Robert si de un an aproape aveam problema cu osu acela de sub rotula. Ma durea usor cand ma loveam ceva de genul sau cand ma fortam prea tare... acum cateva saptamani a inceput sa ma doara si dreptul, dar nu foarte tare..si de 2 zile de cand am jucat fotbal la stangul, cel care ma durea de mult ma doare ingrojitor de tare. Nici nu pot sa merg bine. Nici sa indoi piciorul. Nici sa alerg. Mai ales daca se intampla sa calc stramb urlu de durere. Si am la ambii genunchi, acolo la os o umflatura si daca apas ma doare. Sa fie din cauza lipsei de calciu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| katy a răspuns:

Poate ai o entorsa.mergi la medic sa constate problema exacta