| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut pe penis o pata rosie. Ce poate fi? e pe la mijlocul lui.Eu am de mult timp si niste brobonite pe sub ea, de la testicule pana la jumatatea lui am brobonite care nu stiu daca ele ma mananca sau e de la parul pubian. Ce poate fi? Act sexual a fost anul trecut. Am facut a nal, neprotejat, dar... fata era virgina, iar parintii nostri sunt prieteni de familie, deci. nu cred ca se pune problema, mai ales ca a fost vara trecuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pata poate fi din cauza acumulari de sange din vene, va trece, si mie mi s-a intamplat, doar ca erau mai multe pete mici. Despre restul poti vorbi nu mai cu un specialist...Multa sanatate!

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai?

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Da, mersi pentru corectare...

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate fi vorba de o candidoza sau de vaginita. Femeile pot avea asa ceva, chiar fara sa fi avut parteneri sexuali in trecut si le pot transmite la barbati. Iar barbatii de regula, nu prezinta simptome sau simptomele sunt foarte vagi.

Cel mai bine ar fi sa mergi la un specialist.