| Myr3ll1994 a întrebat:

o intrebare, cum pot sa ma ingras rapid folosind ceva pastile? stiu ca nu e prea sanatos dar nu prea am pofta de mancare asa ca asta e singura solutie. Sunt prea slab am 19 ani si 68 de kg... Vreau sa fac ceva sa ma ingras cateva kg. Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Si eu am 16 ani 1.80 si 65kg si am putina burta, am facut sport 4 ani cate 2 ore pe zi.

| StalkerSoul a răspuns:

Salut, chiar acum cateva zile vorbeam cu un membru al site-ului despre "ingrasare" mi-a propus si mie, cum iti propun si eu tie acum sa iei dimineata si seara cate o lingurita de laptisor de matca si polen, de asemenea poti manca orice mancai si pana acum doar sa te tii bine cu ele da? cu polenul si laptisorul de matca!

| RedDeath a răspuns:

Ma intai spune ce inaltime ai. Daca ai 1, 70 sau 1, 75, ai destule kg.

| iamSeBy a răspuns:

Am 19 ani si 55 kg, deci cred ca tu esti ok laughing Depinde si de inaltime ce greutate sa ai. La mine e cam mica greutatea, avand in vedere ca am 1.74 sau ceva de genul. Dar decat sa iei pastile d-alea mai bine faci niste sala sa mai pui masa musculara, e mai rentabila thinking Eu asta am inceput de foarte putin timp sa fac.

| BenWilde a răspuns:

Daca te ingrasi, te faci urat. Mai bine fa sala. Si greutatea pe care o ai este ideala la varsta ta, dar masa musculara mai trebuie lucrata. Nu fii lenes si nu lua pastile. Succes.

| rihannafox a răspuns:

Incearca peritol

| VladSiri a răspuns:

Mese consistente si dese + apuca-te de sala. dar cel mai bine e sa consulti un cadru medical. Nu lua pastile dupa ureche. Rişti sa dai in alte complicatii