| madalin23 a întrebat:

Pentru cei din Iasi stiti cam cat ar costa un control la Clinica Domnului Chisalita? Funda ce vreti plss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ralucutza a răspuns:

Eu am vrut sa-mi fac programare la el. Stiu ca era foarte aglomerat si nu prea lucra cu cazuri simple. In jur de 200 lei parca era programarea. Recomand si pe domnul doctor Galan de la clinica Sanoptic, care e un doctor foarte bun, sau mama lui- de asemenea.

1 răspuns:
| 0vidius a răspuns:

Cel mai bun oftalmolog din iasi e Chisalita... dar e si cel mai scump. Nu stiu preturile exacte practicate de el dar daca ai nevoie de o operatie sau daca ai o problema mai complicata iti sugerez sa nu te zgarcesti la bani si sa apelezi la el insa daca te duci doar pentru un simplu consult ca sa iti vezi diopriile la ochi nu e neaparata nevoie sa te duci la el.