| RadXx a întrebat:

Salut TPU,pun si eu intrebarea asta cat mai e cineva online.
Deci,am fost gripat si sunt de cateva zile in urma,am inceput sa am probleme cu nasul,adica? sa mi se blocheze caile respiratorii complet fara a putea respira niciun pic! Am pus pana acum,Olynth,Pinosol,Bixtonim Xylo,Pivalone,creioane nazale,suflat nasul continuu cu servetelul in speranta ca pot respira putin si in zadar tot ce fac,sa respir nasul nu vrea sa mai accepte. Dati-mi va rog niste solutii pentru a putea respira, pe gura imi este putin cam greu, dar cum mai dorm? mi se usuca gura daca respir pe gura(am incercat cand dormeam) si nu stiu ce sa fac sa pot respira pe nas.Nu stiu de unde am racit, m-a luat pe neasteptat :/ va rog mult, spuneti-mi ceva ce ar putea fi de folos pentru a desfunda nasul.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PaulPyRaTu a răspuns:

La medic te-ai dus?

| RadXx explică (pentru PaulPyRaTu):

Da m-am dus, dar s-a agravat mai rau nasul, si am fost in urma cu o zii.