| Faby448283 a întrebat:

puteti sa ma ajutati si pe mine cu o faza mai nasoala? Am derealizare si nu prea stiu ce sa fac, puteti sa-mi recomandati niste chestii care m-ar ajuta sa scap de acest cosmar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InOrOut a răspuns:

Cica orice problema ai cu capu daca bagi magneziu cu b6 iti trece laughing serios, si magneziu e mineral nu e toxina

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se trateaza la psihiatru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la anxietate. trebuie sa vizitezi un medic psihiatru că se poate agrava și ajunge și la depersonalizarea ..ai nevoie de tratament.

| KR0NSTADT a răspuns:

Ți-ar prinde bine un sejur la Bălăceanca. Unul mic, de vrei doi ani.