| ZexyZek a întrebat:

Spunetimi si mie cum pot sa slabesc rapid si usor ( Am 14 ani in 4 dec fac 15 si vreau sa arat cat de cat binisor, am 1, 75-1,80 nu mam mai masurat de mult, si mda... 110 Kg) mam ingrasat foarte mult vacanta asta, petreceri, iesiri cu prieteni prin oras etc.

Daca puteti sa imi spuneti cam cate Kg pot slabi pana in 4 decembrie (48 de zile).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti slabi 400 de grame in 4 ore. O sa scapi daca faci continuu sport, fara oprire atat:76.800 Kg.