| MilkaFriend a întrebat:

Salut TPU stie cineva cum pot scapa de cosurile de pe spate ca am foarte multe si vreau sa scap de ele va rog ma ajuta cineva? Funda + vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Daca poti sa mergi la mare si sa te ia soarele pe spate ca atunci cosuri se usuca si o sa iti treaca. Daca nu poti cumpara argila de la farmacie si dati in fiecare seara pe spate si las-o pana dimineata.App vad ca ai poza cu teemo din LOL daca joci lasa-mi si mie numele tau happy

9 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Stoarcele. Dar nu poti sa faci tu asta deci roag-o pe tatal sau mama ta.

| Otilikaa a răspuns:

Sa faci infuzie de romanite =*

| ScarlettMegan a răspuns:

Pai stai cu spatele gol la soare in fiecare zi timp de cateva ore dar sa te dai si cu lotiune de plaja ca sa nu te prajesti. Citisem de curand intr-o revista si zicea ca asta ajuta la diminuarea si intr-un final eliminarea cosurilor de pe spate. Dar ATENTIE! nu si a celor de pe ten. La ten nu sunt deloc benefice razele solare. Funda?love struck

| Lucrian a răspuns:

De foarte multe ori aspectul pielii (si ce se intampla pe ea) e dat de alimentatia pe care o mancam. daca mananci multe toxine, asta se va vedea si pe piele in timp. un alt lucru ar putea fi curatenia... mai ales acum vara cand transpiram mult mai usor, ar fi bine daca ai putea pastra pielea curata
o nutritie foarte buna poti avae de la Herbalife, atat interna cat si externa. vezi pe www.nutrienti.eu

| Visionfree a răspuns:

Du-te la plaja, bronzeaza-te si ai sa observi ca iti trec(sau stai in casa ca tristul si ia-ti tot felul de creme care costa o gramada de bani, si asta e o solutie).

| Alinnnn a răspuns:

Da-te cu giba pe spate.

| dasky90 a răspuns:

Baton anti cosuri si puncte rosii de la oriflame...comanda-l si daca nu isi facxe efectul iti dau eu banii inapoi fara vrajeala...

| AdyStylexx a răspuns:

Dupa ce o sa ai primele aventuri o sa iti dispara toti cosii

| MadalinaMada a răspuns:

Buna!big grin Aceiasi problema am avut si eusad Dar am fost la dermatologie si mi-a prescris un sapun de fata o crema skinoren(ceva in genu) si o solutie Zinerit.Le gasesti la farmacii.Iti spun sincer, pe mine m-a ajutat foarte multhappy Acum fata mea e din curatalove struck Sper ca te-am ajutat:*