| UniTeD a întrebat:

sunt clasa a 10-a, profil uman filologie-jurnalism si la sfarsitul liceului as vrea sa dau la facultatea de medicina, domeniul fizioterapie. As vrea sa imi spuneti pe ce ar trebui sa ma axez mai mult in liceu si daca facultatea de fizioterapie este grea. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este cam complicat daca esti la liceu de filologie.
Pe chimie, fizica si anatomie, in mare parte.
Cred ca ti-ar fi mai usor daca te-ai transfera la un liceu cu profil real.