| Dimmu01 a întrebat:

Sunt din Braila si as vrea sa fac un control ginecologic. Puteti sa imi dati un numar de telefon?(de preferat medicul sa fie femeie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| yadiratina a răspuns:

Salut.Si eu sunt tot din acelasi oras ca si tine, si iti spun ca daca vrei sa mergi la o femeie ginecolog, este cabinetul doamnei Gradea Adela pe strada Scolilor 35, langa biserica Sf. Constantin si Elena. 0239 627720. E cam scumpa, dar daca vrei si alte sfaturi, te astept cu un mesaj.Mult bine.