| FoundYouLover a întrebat:

Sunt super balonata, n-am nici o pastila de digestie prin casa si e 00:00 noaptea, deci cam tarziu sa merg la farmacie. Deci ce leacuri babesti anti balonare stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ceaiul de ghimbir daca te mai ajuta cu ceva!

| Danysan a răspuns:

Mananca Mere si o sa vezi ce nu ai vazut.Incearca Activia cu Bifidus Esenzis-e cel mai Bun pentru asa ceva. Poti sa incerci si ceva pe baza cerealiera, din grau sa ceva de genu.

| motan444 a răspuns:

Http://jurnalul.ro/......00943.html citeste acolo o sa te ajute

| Kaleo a răspuns:

Folositi supapa naturala de urgenta. happy

| BlackStorm a răspuns:

Bea un ceai de musetel, ala rezolva ori cehappyFunda?

| LuigiMadalin a răspuns:

Hmm, Lichide fierbinti, nu te misca mult pentru ca lichidul gastrointestinal o sa se tot balanseze, si o sa iti dea o senzatie de balonare si mai puternica, incearca sa bei o cafea, si NU manca fasole sau orice altceva laughing)))

| Maruselu000000 a răspuns:

Buna,fa gimnastica nu sta locului! pup.