| anonim_4396 a întrebat:

taicamiu are unghiile bolnave de mult timp si inca nu s.a dus la doctor. Unghia de la picior este moarta si este roasă. Unghia de la degetul mare al mainii drepte este desprinsa 30% si e galbena pe partea laterala. E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| VaraMea14 a răspuns:

Nu stiu daca e chiar grav... poate sa incerce cu Exoderil de la farmacie sau sa meargă la medic