| Jhonjle1257 a întrebat:

trebuie sa imi scot o masea care trebuie sa cada deja dar ma doare. Stiti ce sa fac, fara dentist pentru ca ii scot acasa =) dar sa fac ceva ca sa nu ma doara. Mi-au mai cazut dintii tragand de ei si etc dar nu mai vreau iar durerea aia...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aniladamlazariuc2297 a răspuns:

Amorteste gingia cu un pic de spirt si o sa simti mai putina durere.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu găsești în școala aia niciun bătăuș pe care să-l enervezi?