| DEADEND a întrebat:

un coleg de-al meu a cumparat Memo plus Walkmark la bucata dar nu stie cum se administreaza deoarece i-a dat doar pastilele nu si informatiile de administrare etc. Daca puteti sa imi spuneti cum se administreaza si cand.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Dozare

Ca supliment alimentar, cate 1 tableta zilnic – de preferat în timpul meselor.
Datorită conţinutului de cafeină, se recomandă a nu se administra seara." - SURSA = Prospectul de la linkul oficial :
http://www.walmark.eu/......etica.aspx

Toate cele bune!