| Ionel201011 a întrebat:

unchiul are 45 ani si are amorteli la maini si picioare stand in pat sau pe scaun. Amleteli si vedere in ceata si lipsa concentrarii stand in picioare si tremuraturi, bubite in cap insotite de furnicaturi. DAU FUNDA pentru cei care imi spun ce boala e sau din ce cauza sau remedii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Boala, cauza și remediile le va avea în urma controlului medical de specialitate.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| paulacarry a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa consultati imediat un medic urgent daca simptomele sunt zilnice.Pare o lipsa severa de calciu dar celelalte simptome cum ar fi amortelile furnicaturile pot induce mult in eroare. Poate incerca sa ia calciu vitamine si minerale.Trebuie mers la medic!

| Ionel201011 explică:

A fost la 7.000 de medici si nimic unu zicea altceva altu altceva