| LoveMusic14 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma dar nu cu rautati. Vreau sa slabesc in zona coapselor dar nu stiu cum! Daca stiti vreo dieta sau un ceai care ma poate ajuta va rog dati-mil. Orice remediu m-ar ajuta! Va rog frumos. Mersi anticipat! Ofer fundita la raspunsul care ma va ajuta sa imi indeplinesc dorinta! Si voi oferi si vot la ceilalti! Astept cat mai multe raspunsuri. Va roog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu dietele sau ceaiurile sunt soluţia şi alimentaţia şi problema sedentarismului!
Trebuie să eviţi mâncărurile cu grăsimi, ultima masă să fie până în orele 18:00, şi să faci mult sport, multă mişcare.
Fă-ţi abonament la o sală de fitness!
Acasă multă gimnastică şi exerciţii pentru coapse, găseşti pe internet!
Baftă!

| Axys a răspuns:

Sal! fa mult sport happy mai redu din mancare
esi cu rolele ori cu bicicelta la plimbare cosuma multe lichide happy...
ori daca nu alerga happy pe afara. daca nai bicicleta happy